Duru yaza hazır

Pembe Gardırop’la artık akraba gibi olduk. Hem sahibi Boray’ı hem kızı Okyanus’u seviyorum, tanışmamıza vesile olan ayrıca çok çok sevdiğim Kübracığıma da buradan sevgilerimi gönderiyorum:)

Tanıdığım, sevdiğim için değil. Pembe Gardırop’un yalnızca kız çocukları için hazırladığı ilkbahar-yaz koleksiyonu gerçekten harika. Çok zevkli tasarımlar. Kumaşlarını Amerika’dan özel olarak getirtmiş. Kumaş değil sanki her biri birer sanat eseri. Öyle olunca da bu güzellik elbiselere yansımış. Tabii asıl ustalık Pembe Gardırop’un yaratıcısı Boray’da. Kumaşlara en uygun modeli bulup bunu kaliteli işçilikle birleştirmek her babayiğidin harcı değil. Ne diyeyim, el emeği, göz nuru, tasarımcı zevki bir araya gelmiş, iyi ki de gelmiş…

Bir süredir yeni koleksiyonu hazırladığını biliyor, sabırsızlıkla da bekliyordum. Beklediğime değdi. Elbiselerin hepsi birbirinden güzel. Seçmekte epey zorlandım, en sonunda “Çiftlik” modelinde karar kıldım. Hem renkleri harika hem de çantası var. Duru maviyi çok seviyor, çantasına da bir şeyler koyar diye düşündüm. Hemen internetten siparişimi verdim, Bonus ve Finans kartlara taksit de yapılıyor.

Ertesi gün geldi, paketi açmadım. Duru’nun açmasını istedim.

Akşam eve gittiğimde ilk işim paketi Duru’ya vermek oldu. Daha önce Duru da tanışmıştı Boray ve Okyanus’la, “O abla sana dikip göndermiş, kimbilir ne kadar güzeldir” deyince heyecanlandı:)

Paketi ayrı güzel, içinden çıkan apayrı… Gerçeği fotoğraflardakinden çok daha güzel… Çok çok kaliteli bir kere. Tam da Duru’nun üzerine göre oldu, sanki özel dikilmiş gibi. Çok beğendi, üzerinden çıkartmadı.

Hopladı, zıpladı, bebem sevindi:) Elbiseyi çıkarttık sonra ama çantasını üzerinde taşıdı. Okula götürmek istedi:) Yazın sandaletlerle çok güzel olacak, üstünden hiç çıkarmayacağım, eskiyene kadar giysin:) En güzeli de 4 yaş için yalnızca 1 adet üretilmiş olması… Bir de minik hediyesi için tekrar teşekkür ediyorum Boray’a…

Siz de girin bakın Pembe Gardırop’un sitesine. Eminim sizin de kanınıza girecektir:) Hem siz mutlu olun hem bebeniz mutlu olsun:)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir