Bir beşik dolusu Duru

Duru 7 aydır bu beşikte yanımızda yatıyordu. İlk doğduğunda beşik gözümüze çok büyük geliyordu. Zaman çabuk geçti, Duru’cuk büyüdü, büyüdü… Ben de geceleri daha rahat uyusun diye Ocak ayının ortalarında onu odasındaki karyolasında yatırmaya başladım. Kollarını iki yana açarak uyuduğundan son zamanlarda beşiğinde sıkılıyor, geceleri daha sık uyanıyordu. Geçen hafta Duru’yu beşiğine yatırıp resmini çektim. Bir de eve ilk geldiği gün beşiğinde çektiğim resmine baktım. Arada gerçekten çok fark var. İlkinde Duru beşikte küçücük kalmış, ikincisindeyse beşik Duru’nun yanında küçük kalmış:)

Beşik şimdilik görevini tamamlamış olmanın huzuruyla odamızda boş duruyor. Onu Emine’nin inşallah yakın bir gelecekte olacak bebeği için saklıyorum. Bakalım Duru’nun süslü beşiği yeni sahibine ne zaman kavuşacak?

5 yorum

  1. mrhb.bebeğinizin beşiği cok hosuma gıttı nerden aldınız acaba???

  2. Merhaba, teşekkür ederim:) Babam mobilyacı, kendisi heves edip yaptı.

  3. Beşiği nerden aldınız? ben de beşik arıyorum ama nette pek kaliteli beşik yok. saten örtülü bebeği yattığında rahatsız edecek şekilde hepsi. Sizin aldığınız yer neresiydi acaba. nette var mı?

  4. beşiğin tekstili mobilyasından ziyade önemli onu nerden aldınız.

  5. Merhaba, babam yapmıştı beşiği, yatağını, etrafındaki örtüyü de o yaptırmıştı. Kendisi mobilyacı ama artık emekli oldu. Belki basit bir yatak alıp kenarlarını bir terziye diktirebilirsiniz. Mothercare’de de beşikler var oraya da bakabilirsiniz, şimdi indirimde bile olabilir. Umarım istediğiniz şekilde bir beşik bulursunuz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir